Wnioski na Bony na aktywność


Fundacja Dla Was zaprasza do składania wniosków na Bony na aktywność.

Czy od dawna planujesz jakieś wydarzenie? Marzy Ci się happening opowiadający o ważnej dla Ciebie sprawie? Chciałbyś zorganizować wystawę lokalnego fotografa? A może masz zupełnie inny pomysł na aktywność dla mieszkańców Twojego miasta? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedź brzmi tak, to bon na aktywność jest właśnie dla Ciebie! Dzięki dofinansowaniu możesz zamienić „fajnie by było zrobić” na „zróbmy to!”. Bonami na aktywność chcemy wspierać naszych mieszkańców w ich działaniach oraz propagować idee lokalnych działań na rzecz ważnych spraw.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy czują potrzebę serca do zrobienia czegoś pozytywnego!


Bony na aktywność – co to takiego?


Bony na aktywność to nic innego jak dofinansowanie Twojego pomysłu! Jeżeli od dawna chodzi Ci po głowie organizacja ciekawego wydarzenia, niecodziennych zajęć lub kampanii społecznej w ważnej dla Ciebie sprawie to nie czekaj już więcej, tylko wypełnij wniosek i zgłoś swój pomysł!


Bony na aktywność – dla kogo?


Bon może otrzymać każdy pełnoletni mieszkaniec Rumi, który prawidłowo wypełni wniosek i przedstawi nam swój pomysł. Nie musisz mieć fundacji, stowarzyszenia czy własnej firmy, wystarczy Ci wsparcie przynajmniej 2 osób, które tak jak Ty mają siłę i energię do działania.
 
Wniosek dostępny na stronie www.dlawas.org oraz w Strefie Dla Was ul. Pomorska 11.
 
Wypełnione wnioski prosimy składać na adres strefa@dlawas.org lub osobiście w Strefie Dla Was ul. Pomorska 11, Rumia do dnia 30.06.2022 r.
 
Informacje oraz konsultacje wniosków osobiście w Strefie Dla Was oraz telefonicznie pod nr 58 500 87 28