Zajęcia rozwojowe dla Twojego dziecka !

Zapraszany do udziału w naszych bezpłatnych działaniach!

https://forms.gle/a8vCSknGKA7cPM799

🔸Grupa rozwojowa dla dzieci młodszych:

To cykl zajęć oparty na Treningu Umiejętności Społeczno-Emocjonalnych, wzbogacony o elementy relaksacji, bajkoterapii, rytmiki, zajęcia twórczo-artystyczne, sensoryczne i sprawnościowe.

Przeznaczone są dla dzieci od 6 do 9 roku życia.

– Liczba zgłoszeń przekroczyła limit dostępnych miejsc.

🔸Grupa rozwojowa dla dzieci starszych:

To cykl zajęć oparty na Treningu Umiejętności Społeczno-Emocjonalnych, wzbogacony o zajęcia twórczo-kreatywnie i zajęcia obejmujące tematykę self-care (troska o siebie, akceptacja zmian, jakie zachodzą podczas okresu dorastania, rozumienie swoich emocji i potrzeb, budowanie pozytywnego obrazu własnej osoby i własnej samooceny)

Przeznaczone są dla nastolatków od 10 do 13 roku życia.

🔸Grupa rozwojowa dla nastolatków:

To cykl zajęć oparty na Treningu Umiejętności Społeczno-Emocjonalnych, wzbogacony o zajęcia twórczo-kreatywnie, warsztaty wzmacniające kompetencje liderskie (asertywność, umiejętność współpracy, otwartość, umiejętność organizacji czasu) i zajęcia obejmujące tematykę self-care (troska o siebie, akceptacja zmian, jakie zachodzą podczas okresu dorastania, rozumienie swoich emocji i potrzeb, budowanie pozytywnego obrazu własnej osoby i własnej samooceny)

Przeznaczone są dla nastolatków od 14 do 16 roku życia.

Zachęcamy do szybkiej rezerwacji, ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc w grupach!

🔷 Informacje organizacyjne:

📣 START ZAJĘĆ – 11.09.2023

O zakwalifikowaniu się do projektu poinformujemy mailowo i telefonicznie.

Od 5.09.2023 (wtorek) będziemy do Państwa dzwonić.

Zakładamy również stworzenie listy rezerwowej.

Oferta skierowana jest do osób z powiatu Wejherowskiego. Udział w programie „Wyznacznik Rozwoju” jest całkowicie bezpłatny.

Zajęcia odbywać się będą w Klubie Integracji Społecznych (Sabata 3, Rumia) w godzinach popołudniowych raz w tygodniu, a czas ich trwania to 80-90 minut (10 ostatnich minut to wymiana informacji z rodzicami dzieci).

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani psycholodzy i pedagodzy, posiadający kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi.

Oferujemy:

– Wstępną konsultację z rodzicami dzieci, której celem jest zebranie wywiadu o funkcjonowaniu dziecka.

– Cykl spotkań dla uczestników trwający od września do stycznia i od lutego do czerwca

– Materiały dla uczestników zajęć.

– Możliwość uczestnictwa rodzica w spotkaniu podsumowującym pierwszy semestr zajęć i zaplanowanie dalszych oddziaływań grupowych, na drugi cykl zajęć trwający od lutego do czerwca 2024

– Wyjazd wakacyjny podsumowujący cały cykl spotkań.

Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO na lata 2021-2030.

Komitet do spraw Pożytku Publicznego